Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Keramika/Ceramics

Díky jedinečné příležitosti mi bylo umožněno vyzkoušet si upatlat i něco z pálené hlíny. Věcí, které se dají vytvořit, je nepřeberné množství, u mě ale tak nějak vedou ovečky:)

Nejsou to žádná umělecká díla, ale něco, co mě opět nadchlo a co musím všem vřele doporučit. Je pravda, že tvoření jako takové uklidňuje, o keramice to platí dvojnásob (samozřejmě, pokud zrovna člověk nešvihne s rozdělaným výrobkem, který mu nejde dokončit, do kouta) :)


I have also been privileged to have had the opportunity to make something out of the potter's clay in the past few years. There are loads of different things which can be done with the material, but I have fallen for the sheep :) 

They are not a masterpiece at all, just something which makes me excited. I recommend everyone shoud give it a try. Crafting in general is said to be a relaxing activity, needless to say it is true for pottery (if you just don't throw away a craft project when you are halfway through it, because you seem not to be able to finish it) :)

TOPlist